Aktualita

27. 01. 2015

Využívejte rider či traktor díky širokému příslušenství po celý rok

 

 
Sněhová nadílka patří ke správné zimě, pro majitele pozemků však představuje hodiny a hodiny namáhavé práce s jejím odklízením. V současné době si však při odklízení sněhu můžete vybírat i z mnoha mechanizovaných strojů, které tuto práci odvedou za vás. 

Pokud potřebujete odstranit sníh z rozlehlého pozemku, parkoviště nebo třeba příjezdové komunikace, můžete jistě využít výkonnou dvoustupňovou frézu, která zvládne odhazovat sníh do velkých vzdáleností. Mnohem rychlejší a pohodlnější je ale nastartovat váš stávající rider či traktor, připojit k němu zimní příslušenství a vyrazit vzhůru do boje se sněhovou pokrývkou. Nejen, že díky tomu nemusí být váš zahradní stroj odkázán na nucený zimní odpočinek, ale ušetříte si mnoho energie a z odklízení sněhu se může stát příjemná relaxace na čerstvém vzduchu. 

Nový rider Husqvarna R 320 AWD díky pohonu všech čtyř kol zvládne práci v jakýchkoliv podmínkách bez použití řetězů a protizávaží, je proto univerzálním a plně profesionálním pomocníkem. Velkou předností tohoto stroje je jeho obrovská obratnost, řidič se s ním může pohybovat snadno i na malých či špatně přístupných plochách. Rider je vybaven jednoválcovým, plně tlakově mazaným motorem Briggs & Stratton. Ovládání je velmi jednoduché, rychlost a směr jízdy (vpřed a vzad) se ovládají pedály. Řidič má díky tomu možnost držet obě ruce na volantu a mít tak řízení rideru dokonale pod kontrolou. Ergonomický volant je uzpůsoben tomu, aby se dobře držel i v rukavicích. Stačí jenom pohodlně nastoupit přes širokou nástupní plošinu, nastavit sedadlo do ideální polohy a nastartovat. 

Vlastníte-li zahradní traktor, rozhodně jej nemusíte na zimu uložit do garáže, ale můžete k němu připojit rozličné zimní příslušenství, stejně jako k rideru. 

Traktor Husqvarna GTH 264T je velmi dobře technicky vybaveným zahradním traktorem s bočním výhozem, při sekání trávy je ideální na větší travnaté plochy díky zvláště širokému žacímu ústrojí. 

Traktor má prvotřídní design a je poháněný výkonným dvouválcovým motorem Kawasaki s plně tlakovým mazáním a hydrostatickou převodovkou. Prvotřídní ergonomicky řešené prvky zajišťují komfort při práci. Rychlost a směr traktoru jsou ovládány nožními pedály. Funkce fixace rychlosti a mimořádná trakce tohoto traktoru přispívá k většímu uživatelskému pohodlí. Klidná jízda je zajištěna i díky extra širokým zadním pneumatikám. 

Protože sníh je poměrně těžký a jeho množství při odklízení vytváří velký odpor, který musí stroj překonat, je lepší používat poháněné příslušenství. V případě strojů s náhonem na dvě kola platí, že by se toto příslušenství mělo používat jen v kombinaci se sněhovými řetězy a protizávažím. Díky řetězům kola nepodkluzují a traktor má dobrou trakci, vyrovnávací závaží se přidává pro lepší přilnavost a svahovou dostupnost.
 

Připojitelné zimní příslušenství

Sněhová radlice
Pro odhrnování velkého množství sněhu z rovného povrchu poslouží robustní ocelová radlice. Je vybavena ochranným, pružinovým mechanismem. S pracovní šířkou přes 120 cm hravě zvládne uklidit jakýkoliv pozemek. Může být nastavena v různých úhlech doprava i doleva. Radlice disponuje vyměnitelnou pryžovou hranou.

Dvoustupňová sněhová fréza
Na rozdíl od radlice je přídavná dvoustupňová robustní sněhová fréza Husqvarna určená zejména pro práci s větším objemem sněhu a do míst, kde není možné sníh pouze odhrnout na stranu, ale je potřeba jej přemístit dále od odklízené plochy nebo přes nějakou překážku (např. přes plot, komunikaci atd.). Vyhazovací komín lze otáčet o 180°. 

Rotační kartáč
Přídavný rotační kartáč Husqvarna je vhodný nejen k zametání čerstvě napadaného sypkého sněhu, ale i na celoroční úklid nečistot. Při úklidu sněhu zajistí čistou práci a po jeho použití nezbyde na uklízeném povrchu film, který by mohl namrznout. Rotační kartáč je opatřený nastavitelnými opěrnými koly, která se dají natočit v úhlu 20° na obě strany. Používá se jak pro ridery, tak traktory.
 

Pracujte s riderem i traktorem po celý rok

Se svým riderem a traktorem ale samozřejmě dokážete mnohem více, než jen odklízet sníh. Tyto stroje jsou neocenitelnými pomocníky při sečení trávy a s dalším příslušenstvím, jako jsou vozíky, provzdušňovače, odmechovače či nejrůznější tipy rozmetadel, budou pomáhat udržovat váš pozemek po celý rok.

<< Zpět

Přihlášení

Zákazník: nepřihlášen

Váš e-mail:

Heslo:

Registrace zákazníka
Zapomněli jste heslo?

Nejnovější

Goliath  4x4Goliath 4x4

269 900 Kč

Starjet P4 4x4Starjet P4 4x4

182 900 Kč

Challenge AJ Challenge AJ

98 900 Kč

STARJET P3STARJET P3

124 900 Kč

STARJET P5STARJET P5

158 900 KčP&L, spol. s r.o. - Husqvarna - netkatalog.czZahradní nářadí, nástroje, potřeby - netkatalog.cz

Novinky emailem

Pokud máte zájem o zasílání novinek a akcí z našeho serveru, zadejte prosím emailovou adresu.

Doporučte nás

Chcete-li doporučit Vašemu známému náš obchod, stačí stisknout tlačítko umístěné níže a vyplnit formulář.

Husqvarna
Gardena
McCulloch
Seco - zahradní traktory
Nákupní košík: prázdný
Celková cena: 0 Kč