Aktualita

27. 01. 2015

Novinka - řetězová pila 435

Tajemství řetězové pily Husqvarna 435 - všestrannost bez kompromisů

 

 
Co vlastně přesně znamená, když se o něčem říká, že je to dobrý „všestranný“ výrobek? Znamená to, že je dobrý na všechno? Nebo si myslíme, že dělá svou práci přiměřeně, aniž by byl opravdu dobrý v nějaké jedné věci? Když o tom začnete přemýšlet, možná dojdete k závěru, že většina z těchto výrobků, které jsou označovány jako „všestranný“, prostě „všestranné“ nejsou. O řetězové pile Husqvarna 435 to ale určitě říct můžeme.
 
 
 
„Všestranný“ je často synonymem pro kompromis. Je to proto, že všestranné výrobky jsou často vyvíjeny z již existujících výrobků, které jsou určeny pro jiný typ uživatelů. A jiný druh práce. Ale díky úpravám udělají i to, na co nebyly původně nikdy určeny.
 

Poučení

"Společnost Husqvarna se s tím vnitřně neztotožnila již před mnoha a mnoha lety a při vývoji svých výrobků začala pracovat úplně jiným způsobem. Proto, když řekneme, že Husqvarna 435 e-series je jednou z nejlepších všestranných pil, můžeme si podat ruku na to, že to není přehnané. Faktem je, že tyto pily byly vyvíjeny od samého počátku na úroveň vynikající "všestranné". A proto jsou dobré ve všech oblastech, pro které jsou určeny," říká Maria Ivarsson, Product Manager společnosti Husqvarna.
 

Nabitá DNA Husqvarna

I když není nová řada 435 určena pro profesionální uživatele, je nabita profesionální DNA Husqvarna. To znamená, že pokud budete potřebovat pilu, která je lehká, ale výkonná, je série 435 ideální volbou. Skvěle se hodí na všechno - od příležitostné práce v lese až po prořezávání stromů, řezání palivového dřeva a tesařské práce.
 

Snadná ovladatelnost a provoz

Jako uživatel se chcete soustředit na práci, která vás čeká. Abychom vám s tím pomohli, vyvinuli jsme snadno ovladatelný model 435 s obzvláště snadným startováním. Ve skutečnosti nastartujete pilu lehkým tahem startovacího lanka. Také jsme jí dali výrazně štíhlejší tělo tím, že jsme umístili komponenty do řady za sebou místo jejich tradičního umístění v příčném směru. Tento úzký design umožňuje pilu snadno vést a zajišťuje správnou ergonomickou pracovní polohu, například při odvětvování. V neposlední řadě můžete pilu 435 držet blíže u těla, což zvyšuje bezpečnost a snižuje zatížení vašich paží a ramen.
 

Dvě varianty stejného modelu

Pily 435 jsou druhou generací úspěšných motorových pil Husqvarna řady 400. Nová řada obsahuje dvě různé varianty - Husqvarna 435 a Husqvarna 435 e-series - a přichází s řadou aktualizací a nových vlastností. 

Hlavní výhody modelu 435 e-series:
• nízká hmotnost
• snadné startování, dokonce i při pomalejším tahu
• snadná manipulace díky štíhlé konstrukci
• snadná údržba díky výklopnému víčku nádržky

Hlavní výhody modelu 435:
• nízká hmotnost
• snadné startování, dokonce i při pomalejším tahu
• snadná údržba díky výklopnému víčku nádržky

<< ZpětP&L, spol. s r.o. - Husqvarna - netkatalog.czZahradní nářadí, nástroje, potřeby - netkatalog.cz
Husqvarna
Gardena
McCulloch
Seco - zahradní traktory