Aktualita

14. 01. 2013

Letošní novinka - Sněhová fréza ST 121E

 

Sněhová fréza Husqvarna ST 121E

 
 Pro letošní zimu představuje Husqvarna novinku, sněhovou frézu ST 121E. Účinná a výkonná fréza je určena pro všechny práce kolem domu, jako jsou čištění chodníků, pozemku nebo příjezdové cesty od sněhu. S touto frézou budete vy i váš dům na zimu připraveni.
 
  
Kompaktní jednostupňová fréza je díky nízké hmotnosti pouhých 42 kg a ergonomickým prvkům velmi dobře ovladatelná. Práci zpříjemní i z místa obsluhy snadno dostupné ovládací prvky. Směr vyhazovacího komínu se nastavuje rychle a jednoduše pomocí páky umístěné přímo na ovládacím panelu. Velikou výhodou frézy je výkonné LED osvětlení, které umožňuje pracovat i při zimním šeru nebo ve tmě.

Husqvarna ST 121E je vybavena pryžovým šnekem, který odstraňuje sníh s vysokou účinností ze všech povrchů, aniž by je poškodil. Šnek současně zajišťuje pohyb vpřed a ovlivňuje rychlost pojezdu. Šíře pracovního záběru frézy je 53 cm. Motor frézy disponuje elektrickým startérem. V případě nízkých teplot a velkých mrazů se jen zapojí přívodní šňůra do zásuvky, pouhým zmáčknutím tlačítka stroj snadno nastartuje. Již zahřátý motor je následně možné bez problémů nastartovat ručně.

Technické parametry: 

Výrobce motoru: LCT
Zdvihový objem válce: 208 ccm
Výkon: 3,32 kW*
Šíře záběru: 54 cm
Hmotnost: 42 kg
Objem palivové nádrže: 1,5 l

 


<< ZpětP&L, spol. s r.o. - Husqvarna - netkatalog.czZahradní nářadí, nástroje, potřeby - netkatalog.cz
Husqvarna
Gardena
McCulloch
Seco - zahradní traktory